امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156134
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 236
به گزارش «پیروان مــوعــود»، محمدرضا رستمی در مراسم رونمایی از بیمه ازدواج، اظهار داشت: افزایش ازدواج و کاهش طلاق و تحکیم پایه‌های خانواده‌های تشکیل ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، محمدرضا رستمی در مراسم رونمایی از بیمه ازدواج، اظهار داشت: افزایش ازدواج و کاهش طلاق و تحکیم پایه‌های خانواده‌های تشکیل شده از مواردی است که باید مدنظر قرار بگیرد.

وی افزود: طی هفت ماه گذشته پیشنهادی را به صورت مشترک با بیمه ایران پیگیری کردیم تا در فاکتورهای اثرگذار در ازدواج جوانان به نگاه به آینده تغییراتی ایجاد کنیم و براین اساس به چهار بیمه حمایتی دست یافتیم.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به چهار بیمه حمایتی جوانان، گفت: بیمه ازدواج، بیمه حمایت اشتغال، بیمه اوقات فراغت و بیمه حمایت تحصیل از جمله بیمه‌نامه‌هایی است که برای جوانان درنظر گرفته‌ایم؛ بیمه ازدواج از هم اکنون در 9 هزار و 500 شعبه بیمه ایران عرضه می‌شود که دغدغه‌های جوانان در این بیمه نامه مدنظر است.

رستمی ادامه داد: انتخاب آگاهانه و صحیح در ازدواج با ارائه خدمات مشاوره پیش از ازدواج، تأمین جهیزیه، مسکن، مهریه، فوت همسر و سلامت جنین و فرزندآوری از جمله موارد درنظرگرفته شده در بیمه ازدواج است.

وی مطرح کرد: خانواده‌ها با پرداخت هزینه‌ای اندک به صورت ماهیانه می‌توانند بیمه ازدواج را تهیه کنند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها