امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15615
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۹
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم نوده فراهانی امروز در مراسم روز ملی اصناف اظهار داشت: اصناف در این 8 سال ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم نوده فراهانی امروز در مراسم روز ملی اصناف اظهار داشت: اصناف در این 8 سال در کنار دولت نهم و دهم صادقانه خدمت کردند و این همکاری بین دولت و اصناف همواره دوجانبه بوده است و از همین جا هم اصناف با آقای روحانی و دولت یازدهم برای همکاری بیعت می‌کند.

وی افزود: در اسفند سال گذشته گفتند که از 15 اسفند گرانی جامعه را فرا می‌گیرد و مردم چیزی پیدا نمی‌کنند بخرند، اما با برگزاری 400 مرکز عرضه مستقیم کالا دیدید که چه اتفاقی افتاد البته برنامه‌ریزی‌های خوبی هم برای طرح ضیافت انجام شده است.

نوده فراهانی گفت: قانون نظام صنفی بعد از 5 سال به صحن مجلس آمد، اما بخش‌هایی از این قانون تغییر پیدا کرده است که مورد قبول اصناف نیست، لذا باید اصلاح شود، اگر قانون با این شکل تصویب شود، چیزی را تغییر نمی‌دهد و این قانون نه تنها مشکلی را برطرف نمی‌کند، بلکه مشکلات ما را زیاد می‌کند.

رئیس شورای اصناف گفت: بانک مرکزی با ایجاد بانک اصناف موافقت کرده است و ما به دنبال سرمایه اولیه بانک هستیم و برای شعبات بانک نیز مشکلی نداریم، می‌توانیم از ساختمانهای مجامع عمومی صنفی استفاده کنیم.

وی افزود: آژانس‌های کرایه نیز همچنان مشکلات قبلی را دارند و در برخی استانها با دوگانگی مواجه شده‌اند، لذا می‌خواهیم تا این مشکلات حل شود.

فراهانی گفت: هنوز حقوق بازرسان اصناف پرداخت نشده است و همین موضوع باعث شده در برخی استانها مسئولان بازرسی به دادگاه بروند، اگر بازرس به موقع حقوق نگیرد، نمی‌توان توقع لازم را از او داشت.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها