امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156165
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 191
به گزارش «پیروان مــوعــود»، حجت الاسلام حسن روحانی ظهر شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی برقی شدن خط آهن مشهد-تهران در ایستگاه راه آهن مشهد مقدس بیان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، حجت الاسلام حسن روحانی ظهر شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی برقی شدن خط آهن مشهد-تهران در ایستگاه راه آهن مشهد مقدس بیان کرد: اتصال مشهد مقدس به کربلای معلی و توسعه ناوگان ریلی برای هدیه امنیت و سلامت یکی از مهمترین اهداف دولت یازدهم است.
 
وی در این مراسم با بیان اینکه پیش از این دستور اتصال خط ریلی از استان خوزستان به بصره در کشورعراق داده شده است افزود: امیدوارم که این خواسته تا اربعین سال آینده تحقق یافته و زائران کربلای معلی با بهره گیری از قطار به زیارت مولای خود مشرف شوند.
 
رییس جمهور با بیان اینکه توسعه ریلی امنیت، سلامت و آرامش برای ملت ما به همراه می اورد بیان کرد: با توسعه ریلی ضمن اینکه محیط زیست پاک را تامین و به مردم هدیه می کنیم صرفه جویی مناسبی در سوخت خواهیم داشت.
 
روحانی با بیان اینکه دولت یازدهم اقدامات بسیار قابل توجهی را برای توسعه ناوگان حمل و نقل و مسافری انجام داده است افزود: انعقاد قرر داد به منظور بهره گیری از ۱۴۰ فروند هواپیمای مسافری جدید تحول بزرگی در ناوگان هوایی کشور است.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها