امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156189
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: 254
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در پی ادامه محاصره دو منطقه «الفوعه» و «کفریا» توسط تروریست ها در حومه شمالی ادلب، یک نوزاد شیرخوار در الفوعه به دلیل ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، در پی ادامه محاصره دو منطقه «الفوعه» و «کفریا» توسط تروریست ها در حومه شمالی ادلب، یک نوزاد شیرخوار در الفوعه به دلیل کمبود غذا و دارو جان خود را از دست داد.

این نوزاد که «زهراء محمد حاج صالح» نام داشت در پی کمبود غذا و دارو در بیمارستان الفوعه جان خود را از دست داد. پیش از این «فاطمه نورالدين» دختربچه يک سال و چهارماهه سوری نیز به دليل كمبود دارو در پی محاصره دو شهرک شيعه نشين الفوعه و كفريا واقع در شمال ادلب جان خود را از دست داده بود.

لازم به ذکر است که مناطق «الفوعه» و «کفریا» مدت هاست از سوی گروه های تروریستی موسوم به احرارالشام و جیش الفتح مورد محاصره قرار گرفته اند و این گروه ها مانع از ورود مواد غذایی و دارویی به آنجا می شوند. این مناطق به صورت مستمر از سوی گروه های تروریستی مسلح مورد بمباران قرار می گیرد.

خبر دیگر اینکه اهالی «الموحسن» در شرق دیرالزور برای دومین روز متوالی با عناصر مسلح گروه تروریستی داعش که قصد داشتند یکی از افراد سرشناس این منطقه را بازداشت کنند درگیر شدند. منابع خبری اعلام کردند که اهالی الموحسن روز جمعه در پی اقدام گروه تروریستی داعش برای ربودن یک دختر از این منطقه با عناصر این گروه تروریستی درگیر شده و ۱۱ نفر از عناصر مسلح را کشتند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار