امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156200
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 239
به گزارش «پیروان مــوعــود»، وضعیت جسمی «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان در روزهای اخیر وخیم شده است، به طوری که به صورت مخفیانه به یکی از ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، وضعیت جسمی «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان در روزهای اخیر وخیم شده است، به طوری که به صورت مخفیانه به یکی از بیمارستان های ریاض منتقل شده است و اخبار مرتبط با سلمان مورد سانسور شدید قرار گرفته است.

برهمین اساس، پزشکان خارجی وضعیت جسمی پادشاه سعودی را که به بیماری قلبی و الزایمر مبتلا است، پیگیری می کنند و داخل بیمارستان نیز مخفی کاری شدید در بیمارستان وجود دارد، به طوری که تنها فرزندان وی اجازه عیادت از سلمان را دارند.

منابع دیپلماتیک به المنار گزارش دادند که سفارت های خارجی در ریاض به خصوص اروپایی و آمریکایی به علت تحولات اوضاع درعربستان، وضعیت فوق العاده اعلام کردند و نشست های را با مسئولان سعودی برگزار کردند و رایزنی هایی را نیز بین شاهزادگان خاندان سعودی انجام می دهند.

طرف های آمریکایی و اروپایی،گروه های امنیتی و سیاسی را به ریاض اعزام کردند تا از نزدیک تحولات داخلی عربستان را بررسی کنند و این اقدام از ترس متزلزل شدن ثبات در این کشور و درگیری داخل خاندان سعودی انجام گرفته است.

این منابع پیش بینی می کنند که وضعیت بی ثبات در عربستان حاکم شود، به طوری درگیری داخل خاندان سعودی علنی خواهد شد و نارضایتی از رژیم و سیاست های آن وجود دارد.

این منابع تاکید کردند: مرگ این پادشاه آل سعود در سایه شکست سیاست های حکومتش رقم می خورد و چه بسا درگیری های خونینی نیز بین شاهزادگان برای تسلط بر قدرت رخ دهد.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها