امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156202
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 243
به گزارش «پیروان مــوعــود»، محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ، با اشاره به آخرین اخبار از بررسی پرونده شکایات از حادثه منا در کمیسیون ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ، با اشاره به آخرین اخبار از بررسی پرونده شکایات از حادثه منا در کمیسیون اصل 90، گفت: این پرونده همچنان تحت پیگیری است و منتظریم تا سایر موارد تکمیلی از سوی سازمان حج و زیارت به این کمیسیون ارسال شود.

وی افزود: طی بررسی این پرونده سوالاتی از سازمان حج و زیارت مطرح است که این سازمان باید در قبال این سوالات پاسخگو باشد.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در ادامه متذکر شد: قطعا پاسخ های ارائه شده از سوی سازمان حج و زیارت مبنی بر شکایات مطروحه، ارزیابی و با موارد شکایات و همچنین اطلاعاتی که از سایر دستگاه‌ها و اشخاص واصل شده، تطبیق داده خواهد شد.

پورمختار در ادامه با بیان اینکه کمیسیون اصل 90 تحقیقات جامع و کاملی درباره شکایات حادثه منا دارد، تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم به حقایق مدنظر در این پرونده دست پیدا کنیم.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان با بیان اینکه کمیسیون گزارش پرونده شکایات حادثه منا را تهیه خواهد کرد، گفت: قرائت گزارش شکایات حادثه منا در صحن علنی مجلس بستگی به تصمیم کمیسیون اصل نود دارد که آن هم در جلسات آینده پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها