امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156242
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 242
به گزارش پیروان مــوعــود، سرهنگ رضا شیراوژن پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲۵ مرداد ماه سال ۸۶ مردی با هویت معلوم به سبب اختلاف ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سرهنگ رضا شیراوژن پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲۵ مرداد ماه سال ۸۶ مردی با هویت معلوم به سبب اختلاف دیرینه با یکی از اقوامش تصمیم گرفت با حمله مسلحانه به اعضای این خانواده از آنها انتقام بگیرد.

وی گفت: بنابراین قاتل همراه چند همدست عازم روستای «نخود» از توابع  شهرستان سلسله می شود و آنها پس از تیر اندازی هوایی و متفرق کردن روستانیان به در خانه یکی از اهالی روستا رفته و به سمت آنها شلیک می کنند.   

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان بیان داشت: در همین موقع پسر یکی از همسایه ها که جوانی دانشجو بوده قصد میانجیگری و پایان دادن به این درگیری را دارد که هدف گلوله قرار می گیرد و به قتل می رسد.

سرهنگ شیراوژن تصریح کرد:  قاتل پس از دستگیری توسط ماموران انتظامی در یکی از شعبه های دادگاه کیفری لرستان به قصاص محکوم شد.

وی گفت: خانواده قاتل همچنان با پادر میانی بزرگان، ریش سفیدان و مسئولان انتظامی استان در تلاش برای جلب رضایت بودند تا این که جمعه ۱۶ بهمن امسال خانواده مقتول برای رضای خدا از خونخواهی گذشتند و قاتل را در مراسم آئین «خون صلح» که در مسجد فاطمه زهرا (س) شهرستان خرم آباد برگزار شد بخشیدند.

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها