امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156255
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 202
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سردار حسین اشتری در حاشیه همایش فرماندهان مرزبانی استان ها در جمع خبرنگاران گفت: جلسات هماهنگی بین دستگاه های مربوطه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، سردار حسین اشتری در حاشیه همایش فرماندهان مرزبانی استان ها در جمع خبرنگاران گفت: جلسات هماهنگی بین دستگاه های مربوطه و نیروی انتظامی برای امنیت هر چه بیشتر مرزها برگزار می شود. امروز هم شاهد برگزاری جلسه هماهنگی بین قرارگاه انتظامی بودیم.

وی افزود: اشرار و گروه های ضد انقلاب در مرزهای غربی و شرقی طی ماه های گذشته تحرکاتی داشتند که خوشبختانه با اقدامات پیش دستانه نیروی انتظامی موفق شدیم با این گروه های ضد انقلابی برخورد شایسته داشته باشیم و اجازه نفوذ آنها به داخل مرزهای ایران را ندهیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اعلام اینکه همکاران مرزبانی ناجا موفق به شناسایی و دستگیری ۱۰ عضو تروریست داعش در مرزهای شرقی و غربی شدند، افزود: علاوه بر دستگیری این تروریست ها تحقیقات درباره نحوه نفوذ و چگونگی فعالیت آنها همچنان ادامه دارد.

اشتری در ادامه درباره برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز گفت: نیروی انتظامی تمام تلاش خود را در همه رده ها و رسته های پلیس های تخصصی به کار بسته است تا شاهد برپایی راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه امسال باشیم. در این راستا اقدامات خوبی انجام شده و خوشبختانه تاکنون مشکلی گزارش نشده است.

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره بودجه نیروی انتظامی نیز گفت: پایه بودجه ای نیروی انتظامی ضعیف است در صورتی که با تقویت این بودجه و با حمایت کل نیروهای مسلح بخشی از مشکلات ما در سال آینده حل خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی درباره بودجه مصوب سال ۹۴ نیز گفت: از آنجایی که تا پایان سال چند ماهی باقی مانده است نمی توانیم بگوییم که تمام بودجه سال ۹۴ محقق می شود یا خیر اما مسئولان قول داده اند تا بخشی از بودجه خودمان را به ما واگذار کنند.

اشتری گفت: به مجلس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاون اول رئیس جمهور اعلام کرده ایم تا پایان اعتباری ما را در برنامه ششم توسعه افزایش دهند. با دلایل و مستندات کارشناسی این درخواست ارائه شده و امیدواریم شاهد محقق شدن آن نیز باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین در مورد دستگیری صیادان بوشهری نیز افزود: این موضوع هنوز دقیق و مشخص نیست اما دریابانی نیروی انتظامی و مسئولان مربوطه همچنین وزارت امور خارجه و دستگاه های امنیتی و قضایی در حال پیگیری موضوع هستند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار