امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156278
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۱۵
تعداد بازدید: 205
به گزارش «پیروان مــوعــود»، علمای اهل سنت هند شاخه بریلوی ها با محکوم کردن ایدئولوژی وهابیت، از دولت خواستند تمامی عناصر وهابی را از هیات دولت حاکم ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، علمای اهل سنت هند شاخه بریلوی ها با محکوم کردن ایدئولوژی وهابیت، از دولت خواستند تمامی عناصر وهابی را از هیات دولت حاکم بر کشور هند حذف کنند.

این بیانیه ضد وهابیت در کنفرانس ضدتروریسم خوانده شد. کنفرانس ضد تروریسم توسط انجمن علمای هندوستان در دهلی برگزار شد.

وهابیت، از دلارهای عربستان و قطر تغذیه شده است

علمای بریلوی در این کنفرانس تاکید کردند: افراط‌گرایی در میان مسلمانان در حال گسترش است و عناصر وهابی مانند ویروس‌ در حال آلوده کردن مسلمانان هستند. وهابیتی که با پول دلارهای بدست آمده از فروش نفت عربستان سعودی و قطر تغذیه می‌شود.

آنها همچنین اعلام کردند که داعش در هندوستان با نام‌ها و عناوین مختلفی فعالیت دارد و این عوامل داعشی در نقاط مختلف کشور کنفرانس‌ها و برنامه‌هایی برگزار می‌کنند تا حضور خود را به سردمدارانشان و پشتیبانان خود در عربستان سعودی و قطری نشان دهند و به آن‌ها تضمین کنند که در هند برای خودشان جایگاهی دارند و در راستای منافع پادشاهان وهابی قطر و عربستان سعودی فعالیت می‌کنند.

وهابیت هیچ ربطی به اسلام ندارد

علمای هند گفتند: ما می‌خواهیم بگوییم که این سازمان‌های افراط‌گرا که برای وهابی‌ها و سلفی‌ها فعالیت می‌کنند جوانان ما را به نام انقلاب اجتماعی به افراط‌گرایی مبتلا می‌سازند و خواستار این هستیم که فعالیت این سازمان‌های رادیکال ممنوع اعلام شود چرا که آن‌ها علیه امنیت ملی کار می‌کنند. وهابیت بخشی از سیاست‌های کثیف بوده و هیچ ربطی به اسلام ندارد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها