امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156290
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۴۹
تعداد بازدید: 238
به گزارش پیروان مــوعــود، سید مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه همایش ائتلاف نخبگان در جمع خبرنگاران درباره پدیده ترویسم اظهار کرد: ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سید مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه همایش ائتلاف نخبگان در جمع خبرنگاران درباره پدیده ترویسم اظهار کرد: آمریکا بزرگترین پدید آورنده تروریسم دولتی است.

وی افرود: همه نخبگان و رسانه ها تلاش می کنند که اقدامات تروریستی را در دنیا روشن کنند تا همگان بدانند که آمریکا اصلی ترین حامی تروریست است و این موضوع پدیده خطرناکی در عصر ما محسوب می شود.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح درباره حضور نیروهای نظامی عربستان در سوریه اظهار کرد: عربستان در این سالها تولید کننده، توزیع کننده و حامی تروریست بوده است.

وی افزود: سربازان و نظامیانی که عهده دار جنگ نیابتی در 5 سال گذشته در سوریه حضور داشته اند همه مورد حمایت عربستان بودند لذا این سوال در حال حاضر پیش می آید که عربستان چه پشتیبانی جدیدی دارد که وارد سوریه کند.

جزایری تصریح کرد: عربستان همه امکانات خود را در سوریه، عراق و یمن هزینه کرده است لذا دیگر توانی برای حضور در سوریه ندارد.

وی در پایان تصریح کرد: خوشبختانه با مقاومت گسترده مردم و نیروهای مسلح و دولت های درگیر تروریسم عربستان نتوانسته است در راستای سیاستهای آمریکا و صهیونیست موفقیتی کسب کند.

منبع: میزان

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار