امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156306
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 335
به گزارش«پیروان مــوعــود»، به نقل از مرآة البحرین، رژیم بحرین در اقدامی مذبوحانه به دنبال آن است که مخالفان خارج از کشور را از جمله "سعید الشهابي" و ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، به نقل از مرآة البحرین، رژیم بحرین در اقدامی مذبوحانه به دنبال آن است که مخالفان خارج از کشور را از جمله "سعید الشهابي" و " علي عبدالإمام" با اینترپل تحت پیگرد قرار ‌دهد.سرتیپ طارق الحسن رئیس امنیت عمومی بحرین گفت که وزارت کشور اعلاميه‌هاي قرمز‌رنگی را که در بردارنده اسامی اشخاصی با عنوان اشخاص فراری و دست‌اندرکار اعمال تروریستی و‌جنایی!! که این‌ها از فعالان و مخالفان نظام هستند منتشر کرده است.

مدیرکل تحقیقات جنایی و شواهد هم گفت که اینترپل حکم بازداشت رهبران جنبش آزادی مخالف رژیم بحرین، "دکتر سعید الشهابي" و "حسن مشیمع" و "عبدالرؤوف الشایب و وبلاگ نویس بحرینی"علي عبدالإمام" که متهم به همکاری با سازمان تروریستی است صادر کرده است!

خاطر نشان می شود مردم بحرین در سالی به استقبال پنجمین سالگرد انقلاب خود می روند که طی این سالها مظلومیتی مضاعف را تجربه کرده اند و علاوه بر ظلم آل خلیفه بر مردم بحرین، رسانه ها و مجامع بین المللی دنیا نیز آنگونه که باید و شاید به یاری مردم مظلوم بحرین نیامدند و حتی در بسیاری اوقات با سران بحرینی همداستان شدند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها