امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156321
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۰
تعداد بازدید: 229
به گزارش پیروان مــوعــود ، آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی صبح چهارشنبه در درس خارج فقه که در مسجد اعظم قم برگزار شد، طی سخنانی با تأکید بر لزوم ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی صبح چهارشنبه در درس خارج فقه که در مسجد اعظم قم برگزار شد، طی سخنانی با تأکید بر لزوم شرکت در انتخابات عنوان کرد: افراد خوب و باهوش هنگامی که پای سرنوشت کشور در میان باشد همه مشکلات و محدودیت‌ها را فراموش می‌کنند و به میدان می‌آیند.

وی به در پیش بودن راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه اشاره کرد و با تأکید بر اینکه شرکت در این راهپیمایی به منزله اعلام وفاداری به نظام و اسلام است، ادامه داد: حضور در این راهپیمایی موجب ناامیدی دشمنان خارجی و نفوذی‌های داخلی است.

این استاد سطوح عالی حوزه با اشاره به حضور خبرنگاران از نقاط مختلف دنیا برای پوشش راهپیمایی ۲۲ بهمن، ابراز کرد: مردم مختلف دنیا به دنبال این هستند که ببینند حضور نسبت به قبل بیشتر شده است یا نه؟ و این راهپیمایی را نشانه‌ای از وفاداری مردم به نظام می‌دانند که می‌خواهند بر اساس گستردگی حضور افراد در این راهپیمایی برای آن برنامه‌ریزی کنند.

وی در عین حال تأکید کرد: ملت ایران نعمت بزرگ الهی است که در همه صحنه‌ها مهم حاضرند و دست از نظام و انقلاب بر نمی‌دارند.

آیت الله مکارم شیرازی در ادامه تأکید کرد: برای کاهش فشار دشمنان و اینکه آن‌ها بدانند فشار‌ها و برنامه‌هایشان در سرنوشت کشور تأثیری ندارد باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پررنگ داشته باشیم.
 

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها