امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156334
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۰
تعداد بازدید: 231
 به گزارش پیروان مــوعــود ،فرامرز رستگار رئیس سندیکای صنعت مخابرات ایران در گفت‌وگو با فارس، از تفاهم ایران و عراق برای پیمانکاری ...

 به گزارش پیروان مــوعــود ،فرامرز رستگار رئیس سندیکای صنعت مخابرات ایران در گفت‌وگو با فارس، از تفاهم ایران و عراق برای پیمانکاری ایرانی‌ها در پروژه‌های مخابراتی عراق خبر داد.

وی اظهار داشت: با اهدای پروتکلی بین وزرای دو کشور مقرر شد، متخصصان مخابرات ایرانی برای صادرات و پیمانکاری تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی در عراق فعال شوند.

رستگار توضیح داد: به این ترتیب سندیکای صنعت مخابرات از طرف ایران و شرکت السلام که زیر نظر وزارت ارتباطات عراق فعالیت می‌کند، نقطه تماس دو کشور تعیین شدند، تا زمینه همکاری فراهم شود.

رئیس سندیکای صنعت مخابرات ایران با اشاره به اینکه این اقدام با هدف افزایش صادرات تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی به عراق انجام می‌شود، گفت: پس از امضای این پروتکل تاکنون 4 رفت و آمد از دو طرف انجام شده و پروژه‌ها در دست اجرا است.

رستگار یادآور شد: احتمالا نیز یک جوینت وینچر (واحد تجاری مشترک) بین دو شرکت تاسیس خواهد شد، تا پیمانکاران ایرانی از برخی مناقصات معاف شوند و تنها بر اساس کیفیت و مذاکره قیمتی پروژه‌ها را تحویل بگیرند.

وی یادآور شد: این همکاری برای بازاریابی تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی در کشور عراق آغاز شده و موضوعات آموزش، فروش و تجهیزات، انتقال دانش فنی و تولید مشترک در زمینه‌ دکل‌های مخابراتی، سیستم‌های رادیویی، تجهیزات

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها