امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156337
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۵۴
تعداد بازدید: 346
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروی هوایی سلطنتی انگلیس در عملیات خود علیه داعش، دو موشک "بریم استون" را به وسیله جنگنده تورنادو شلیک کرد. این ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروی هوایی سلطنتی انگلیس در عملیات خود علیه داعش، دو موشک "بریم استون" را به وسیله جنگنده تورنادو شلیک کرد. این موشک پس از عبور از پنجره مقر اعضای داعش، منفجر شد.

بر همین اساس، جنگنده نیروی هوایی انگلیس از عملیات خود علیه داعش در عراق فیلم جدیدی منتشر کرد. در این عملیات، جنگنده انگلیسی با دو موشک رهگیر لیزری از نوع "بریم استون" ساختمان داعش را هدف قرار داد. زمانی که جنگنده انگلیسی مواضع داعش را بمباران می‌کرد، ماشین جنگی این گروه تروریستی درحال شلیک به نظامیان عراقی بود.

منابع انگلیسی اعلام کردند پس از آنکه تروریست‌های داعش از پنجره یک ساختمان اقدام به گشودن آتش به نیروهای عراقی کردند، جنگنده‌های این کشور هر دو پنجره را هدف موشک قرار دادند. هر موشک رهگیر لیزری بریم استون ارزشی معادل 175 هزار پوند دارد.

دیلی میل مدعی است نیروی هوایی انگلیس به صورت روزانه عملیات گسترده‌ای علیه مواضع داعش در عراق و سوریه انجام می‌دهد. این جنگنده‌ها علاوه بر انجام عملیات هوایی علیه این گروه، به جمع‌آوری اطلاعات امنیتی نیز مبادرت می‌کنند.


دانلود فیلم

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها