امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156355
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 230
به گزارش «پیروان مــوعــود»، کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق امروز نسبت به برگزاری رزمایش نظامی نیروهای مسلح عربستان در نزدیکی با عراق ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق امروز نسبت به برگزاری رزمایش نظامی نیروهای مسلح عربستان در نزدیکی با عراق هشدار داد و از وزارتخانه های امور خارجه و دفاع خواست تا مواضع خود را در قبال این مسئله اعلام کنند.

«عدنان اسدی» عضو این کمیسیون در بیانیه ای نسبت به اقدام عربستان به اجرای رزمایش نظامی در نزدیکی مرز عراق در منطقه حفر الباطن انتقاد کرد.

اسدی افزود: قصد عربستان برای اعزام نیروهای زمینی به سوریه از کشورهای حامی گروهک تروریستی داعش پرده می بردارد، به خصوص پس از خسارت هایی که داعش در عراق و سوریه وارد آورده است.

عضو این کمیسیون نسبت به تلاش های برخی از کشورهای منطقه ای برای شکست دادن پیروزی های محقق شده در عراق هشدار داد.

در همین راستا، «احمد عسیری» مشاور دفتر وزیر دفاع عربستان پنجشنبه چهارم فوریه اعلام کرده بود که عربستان برای حضور در عملیات زمینی در چارچوب فعالیت ائتلاف بین المللی در سوریه آماده است.

عسیری اعلام کرده بود: عربستان در حال حاضر برای جنگ با داعش در سوریه آماده است و توافق بین رهبران کشورهای ائتلاف بین المللی در نشست آتی در بروکسل آماده است.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار