امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156360
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 367
به گزارش پیروان مــوعــود، محسن نایبی ضمن تبریک فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: شرکت بهره‌برداری مترو تهران ...

به گزارش پیروان مــوعــود، محسن نایبی ضمن تبریک فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: شرکت بهره‌برداری مترو تهران در روز 22 بهمن ماه با بسیج نیروهای خود خدمات ویژه‌ای را به راهپیمایان این روز عزیز ارائه خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه استفاده از مترو از ابتدای سرویس‌دهی تا پایان مراسم راهپیمایی 22 بهمن رایگان است افزود: بعد از پایان مراسم نیز فقط، ایستگاه هایی که در مسیر راهپیمایی قرار دارند، جهت بازگشت راهپیمایان به مقاصد خود رایگان است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با بیان اینکه در این روز تمام خطوطی که با ازدحام جمعیت روبرو شوند با حرکت قطارهای فوق‌العاده پوشش داده می‌شوند تصریح کرد: 22 بهمن در خطوط 2، 3 و 4 فاصله گذر قطارهای مترو کاهش پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: در خط 2 و 4 نیز در صورت نیاز  برای جلوگیری از ازدحام جمعیت قطارهای فوق العاده اعزام خواهد شد.در خطوط 1 و 5 نیز برنامه های روزهای تعطیل با آمادگی اعزام قطارهای فوق‌العاده اجرا می‌شود.ایستگاه میدان آزادی  نیز تا پایان مراسم راهپیمایی بسته است.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها