امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156361
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 358
به گزارش پیروان مــوعــود، جیانی اینفانتینو در نشست خبری اش ابتدا با این سؤال مواجه شد که نظرش در مورد اقدام عربستانی‌ها برای صلب امتیاز میزبانی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، جیانی اینفانتینو در نشست خبری اش ابتدا با این سؤال مواجه شد که نظرش در مورد اقدام عربستانی‌ها برای صلب امتیاز میزبانی تیم‌های کشورمان در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا چیست و اینکه اگر شما رئیس فیفا شد در این خصوص چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد؟ که وی در پاسخ گفت: خوشحالم که در ایران هستم. باعث افتخارم است که به ایران آمده‌ام و ضمن بازدید از فدراسیون و امکانات فوتبال ایران، دیداری با دوستانم در ایران خواهم داشت. مسئولان فدراسیون فوتبال و دوستانم در ایران همه مانند برادر و دوستان نزدیکم هستند.

مردم ایران عاشق فوتبال هستند و می‌خواهم فوتبال را به فیفا برگردانم

وی افزود: ایران کشوری است که در آسیا نه تنها بالاترین رتبه در فوتبال را دارد، بلکه در فوتسال، فوتبال بانوان و فوتبال ساحلی نیز اول است. در کنار این موضوع من به اینجا آمدم تا با رئیس فدراسیون فوتبال ایران و دست اندرکاران فوتبال ایران دیدار کنم و در این دیدار به این نتیجه رسیدم اینجا همه عاشق فوتبال هستند، فوتبال تنفس می‌کنند و عشق خاصی به این رشته دارند. این چیزی است که دنیای فوتبال به آن نیاز دارد و دلیلی هم که باعث شد من نامزد انتخابات فیفا شوم همین عشق به فوتبال است. می‌خواهم فوتبال را به فیفا برگردانم و باید همه از این موضوع حمایت کنیم تا بتوانیم این اطمینان را بدهیم که فقط باید به فوتبال فکر کرد.

ایران پیشرفت زیادی در فوتبال خواهد داشت

دبیرکل یوفا و نامزد انتخابات ریاست فیفا در ادامه پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم خاطرنشان کرد: این را باید اضافه کنم که ایران در فوتبال یک پیشرو و رهبری خاصی دارد و این موضوع را در جهان نیز نشان داده به خاطر تاریخی که فوتبال ایران دارد، به خاطر فوتبالیست‌هایی که در سطح جهان داشته به خاطر باشگاه‌ها و موفقیت‌هایی که از خود نشان داده است من به این نتیجه رسیدم که کلیه جمعیت ایران عاشق فوتبال هستند و وقتی آکادمی فوتبال ایران که شامل مدیاسنتر، زمین‌ها مختلف، امکانات پزشکی و دیگر امکانات بود را دیدم به این نتیجه رسیدم که ایران پیشرفت زیادی در فوتبال خواهد داشت، چرا که کشورهای زیادی نیستند که این امکانات را دارند.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها