امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156362
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 368
به گزارش پیروان مــوعــود، غلامرضا مصباحی‌مقدم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص سخنان اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه دولت حتی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، غلامرضا مصباحی‌مقدم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص سخنان اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه دولت حتی یک روز هم در ارائه بودجه به مجلس تاخیر نداشته است،‌ اظهار داشت: من تعجب کردم که این خبر را شنیدم و امیدوارم صحت نداشته باشد.

وی افزود: آخرین مهلت تقدیم لایحه بودجه سال 95 تاریخ 15 آذرماه بوده و البته ارائه برنامه ششم توسعه نیز خیلی زودتر از شهریورماه باید ارائه می‌شد.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین تصریح کرد: البته دلیلی برای این تاخیر دارند اینکه «سیاست‌های برنامه ششم توسعه دیر به ما ابلاغ شده لذا ما هم بر اساس آن برنامه را دیرتر به مجلس ارائه دادیم» ولی یقینا برنامه را دولت محترم طی یک سال قبل مقدمات آن را فراهم و تدوین کرد و به انتظار این ننشسته که رهبر معظم انقلاب سیاست‌های برنامه ششم را ابلاغ کنند.

مصباحی مقدم در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم زمانی برای تطبیق برنامه ششم توسعه در نظر بگیریم تصور می‌کنم زمان یک ماهه برای آن کافی بود که بتوانند برنامه را تطبیق دهند؛ هر چند که زودتر می‌توانستند آن را به مجلس ارائه کنند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: البته آنچه که از سوی دولت ارائه شده برنامه نیست بلکه احکامی جهت باز کردن دست دولت برای اجرای برنامه است. آنچه تحت عنوان برنامه شناخته می‌شود اهداف کلی و کمی، راهبردها، شاخص‌ها و اولویت‌ها است. که این موارد اصلا در مجموعه ارائه شده دولت نیامده بلکه در اسناد پشتیبان آن که 1300 صفحه کتاب است آمد که باید گفت بگرد ای چرخ پیدا کن!

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها