امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156368
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 380
به گزارش پیروان مــوعــود، انتظار می رود امروز(چهارشنبه) بعد از ظهر فرانسوا اولاند،‌رئیس‌جمهور فرانسه لوران فابیوس،‌ وزیر خارجه دولتش ...

به گزارش پیروان مــوعــود، انتظار می رود امروز(چهارشنبه) بعد از ظهر فرانسوا اولاند،‌رئیس‌جمهور فرانسه لوران فابیوس،‌ وزیر خارجه دولتش را به عنوان رئیس شورای قانون اساسی، عالی ترین دادگاه قانون اساسی کشور معرفی کند.

این اقدام به احتمال زیاد به یک تغییرات اساسی در دولت اولاند منجر خواهد شد.

از سگولن رویال، همسر سابق اولاند و مادر چهار فرزند او به عنوان محتمل‌ترین‌گزینه‌ برای جانشینی فابیوس نام برده می‌شود. وی از حزب سوسیالیست و وزیر محیط زیست فرانسه است.

اولاند و رویال
فابیوس امروز در سخنانی در حضور خبرنگاران در کاخ الیزه تعهد آمریکا در حل و فصل بحران سوریه را زیر سوال برد و گفت که سیاست واشنگتن در قبال سوریه مبهم است.

وی به خبرنگاران گفت: نکات مبهمی حتی در میان نقش آفرینان ائتلاف وجود دارد.. من نمی‌خواهم آنچه را که قبلا درباره گرداننده اصلی ائتلاف گفتم، تکرار کنم، اما هیچ گاه احساس تعهد جدی و قوی برای انجام کا ر وجود نداشته است.

فابیوس گفت که انتظار ندارد باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا موضع خود را در ماه‌های آتی تغییر دهد.

وی افزود: فکر نمی‌کنم اختیارات اوباما در حدی باشد که وی را به اقداماتی فراتر از آنچه وزیرخاجه‌اش جان کری اعلام می‌کند مجازکند.

منبع: ایسنا

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها