امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156382
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 306
انفجار انتحاری همزمان در اردوگاه پناهجویان در نیجریه ده ها نفر را به کام مرگ کشاند. این انفجارها روز سه شنبه و در اردوگاه دیکوا واقع در استان بورنو ...

انفجار انتحاری همزمان در اردوگاه پناهجویان در نیجریه ده ها نفر را به کام مرگ کشاند. این انفجارها روز سه شنبه و در اردوگاه دیکوا واقع در استان بورنو در شمال شرقی نیجریه روی داد. ساکنان این اردوگاه غالبا از ترس حملات گروه تروریستی بوکوحرام آواره شده اند.
اما نکته بی سابقه در مورد حملات تروریستی به این اردوگاه، انصراف تروریست سوم از منفجر کردن خود بود! به گفته رییس گروه امداد و نجات بورنو، تروریست سوم نیز به مانند دو تروریست دیگر زنی بود که با لباس مبدل به اردوگاه وارد شد اما در همین فاصله فهمید که پدر و مادر و خانواده اش در همین اردوگاه حضور دارند و به همین خاطر از انجام عملیات انتحاری منصرف شد و خود را به نیروهای امنیتی تسلیم کرد. از قرار معلوم این زن در بازجویی ها هشدار داده است که بوکوحرام حملات دیگری را نیز علیه این اردوگاه سازماندهی می کند.
آمار دقیقی از شمار کشته های انفجارها در این اردوگاه در دست نیست اما خبرگزاری اتریش به نقل از مسوولان اردوگاه نوشت که ۵۸ نفر کشته و نزدیک به ۸۰ نفر بر اثر این دو انفجار انتحاری مجروح شده اند.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها