امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156390
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۳۱
تعداد بازدید: 336
به گزارش «پیروان مــوعــود»، اولگ اوزروف روز چهارشنبه در مصاحبه با این خبرگزاری اظهار داشت: «در حال حاضر ما می توانیم مطمئن باشیم که روسیه و عربستان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، اولگ اوزروف روز چهارشنبه در مصاحبه با این خبرگزاری اظهار داشت: «در حال حاضر ما می توانیم مطمئن باشیم که روسیه و عربستان در مورد اغلب مسائل مهم بین المللی و منطقه ای از جمله منع اشاعه سلاح های کشتار جمعی، جرائم سازمان یافته، قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان و نیز مناقشات اعراب و اسرائیل، مواضعی یکسان و یا حداقل مشابه با یکدیگر دارند. از طرفی هر دو کشور تروریسم و افراطی گری را محکوم می کنند و صادقانه چه در قالب مجامع بین المللی و چه به صورت دوجانبه، در زمینه مبارزه با این پدیده ها همکاری می کنند».
این دیپلمات روسی در ادامه افزود: «دو کشور بر ضرورت استفاده از روش مذاکره و برگزاری نشست های مشترک برای حل و فصل بحران انسانی در سوریه تأکید دارند و به اهمیت سایر اولویت های ضروری برای بازگرداندن ثبات به سوریه نیز به خوبی واقفند. مسکو و ریاض همچنین متفق القول هستند که نقش سازمان ملل متحد در حل و فصل مسائل بین المللی و منطقه ای باید تقویت شود».

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها