امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156395
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۱۸
تعداد بازدید: 342
برنامه ها نشست ها و میزگردهای روز جمعه 23 بهمن ماه سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی اعلام شد.

به گزارش پیروان مــوعــود؛كمیته اطلاع رسانی سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی برنامه های روز جمعه  23 بهمن ماه سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی را اعلام کرد.

بر این اساس قرار است دكتر حسام الدین آشنا ساعت 15 بعد از ظهر از نمایشگاه بازدید به عمل آورند. همچنین دو نشست با موضوعات بررسی عملكرد رسانه های معاند و شعر انقلاب اسلامی در نخستین روز از نمایشگاه برگزار خواهد شد.

 

نشست بررسی عملكرد رسانه های معاند در پوشش مسائل انتخابات پیش رو در سالن نشست های بخش رسانه های برخط از ساعت 13 با حضور عابدینی كارشناس مسائل سیاسی برگزار می شود.

 

بررسی شعر انقلاب اسلامی نیز در سالن نشست های بخش رسانه های برخط از ساعت 11 با حضور علیرضا قزوه و ناصر فیض برگزار خواهد شد.

 

همچنین میزگرد تعامل عفیفانه در فضای مجازی در سالن نشست های بخش رسانه های برخط از ساعت 16 با حضور دكتر ساعی و دكتر رسول علم الهدی برگزار می شود.

 

سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ٢٢ بهمن ماه در بوستان گفتگو واقع در بزرگراه چمران، گیشا برگزار می شود و تا ٢٧ بهمن ماه ادامه دارد. نمایشگاه شامل چهار بخش مهم رسانه های برخط، پویانمایی، نشر دیجیتال و كودك و نوجوان می باشد. علاقه مندان می توانند از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب از نمایشگاه بازدید كنند.

آخرین اخبار