امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156396
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۲۰
تعداد بازدید: 336
با حضور بیش از 300 مجموعه فعال جبهه فرهنگی انقلاب
سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی روز22 بهمن آغاز به کار می کند و مراسم رسمی افتتاحیه این نمایشگاه روز 23 بهمن برگزار می شود.

با حضور بیش از 300 مجموعه فعال جبهه فرهنگی انقلاب

به گزارش پیروان مــوعــود؛سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی روز22 بهمن آغاز به كار می كند و مراسم رسمی افتتاحیه این نمایشگاه روز 23 بهمن برگزار می شود.

به گزارش كمیته اطلاع رسانی نمایشگاه سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی 22 بهمن ماه همزمان با 38 مین سالگرد پیروزی انقلاب شروع به كار میكند و مراسم افتتاحیه افتتاحیه رسمی این نمایشگاه روز جمعه 23 بهمن با حصور مسئولین كشوری و لشگری در سالن اجتماعات نمایشگاه برگزار می شود.

سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با حضور بیش از 300 مجموعه فعال جبهه فرهنگی انقلاب در 4 بخش اصلی  رسانه های برخط ، فناوری اطلاعات، نرم افزارهای چندرسانه ای و تلفن همراه و بازی و پویانمایی برگزار می شود.

همچنین بخش های جانبی«سواد فضای مجازی» به عنوان بخش ویژه نمایشگاه كه شامل نشستها و كارگاهها، تهدیدها و فرصتها، كلینیك و درمانگاه اعتیاد اینترنتی و قسمت های متنوع دیگر از جمله بخش های نمایشگاه می باشد.

گفتنی است سومین نمایشگاه رسانه ای دیجیتال انقلاب اسلامی از روز پنجشنبه 22 بهمن آغاز شده و به‌مدت 6 روز تا تاریخ 27 بهمن ماه در محل سالن‌های نمایشگاهی بین‌المللی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو ادامه خواهد داشت.

علاقمندان جهت كسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://irdmfestival.com  مراجعه كنند.

 

آخرین اخبار
پربازدید ها