امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156399
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 650
به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه "تایمز" در مطلبی تأکید کرد، این کودک 4 ساله در یکی از مناطق تحت کنترل داعش در سوریه خودرویی بمبگذاری شده را که ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه "تایمز" در مطلبی تأکید کرد، این کودک 4 ساله در یکی از مناطق تحت کنترل داعش در سوریه خودرویی بمبگذاری شده را که در آن 3 مرد بودند منفجر کرد.
بر اساس این گزارش این کودک "عیسی دیر" نام دارد و بیشتر عمر خود را همراه داعش بوده است.
جلاد 4 ساله داعش انگلیسی است! + تصاویر
"گریس دیر" مادر این کودک داعشی که متولد انگلیس است در سال 2012 به سوریه رفت تا به داعش ملحق شود.
در ویدیوی منتشر شده از سوی داعش، این کودک 4 ساله انگلیسی، خودروی بمبگذاری شده مذکور را به وسیله دستگاه کنترل از راه دور منفجر می کند و آن خودرو با سرنشینانش در یک لحظه نابود می شود.
در این ویدیو، در کنار عیسی نیز یک مرد نقابدار ایستاده که احتمالا انگلیسی است. وی پس از آن پیامی را به "دیوید کامرون" نخست وزیر انگلیس می دهد و مدعی می شود که این 3 نفر جاسوسان انگلیس بودند.
"هنری دیر" پدربزرگ این کودک داعشی که ساکن لندن است، می گوید: عیسی هنوز کودک است و معنای کلماتی را که به زبان می آورد نمی داند .. این کودک تحت تأثیر گروه مسلحی است که در سایه آن زندگی می کند.
هنری افزود: داعش از عیسی برای تبلیغات استفاده می کند.
جلاد 4 ساله داعش انگلیسی است! + تصاویر
وی خاطرنشان کرد که بارها به پلیس انگلیس درباره دخترش را که از طریق اینترنت به افراطی‌ها گرایش پیدا کرد، گزارش داده بود.
بر اساس گزارش تایمز، گریس در سال 2012 به سوریه رفت و در آنجا با یک تروریست سعودی به نام "ابوبکر" ازدواج کرد. گریس پس از آنکه داعش "جیمز فولی" روزنامه نگار آمریکایی را در سال 2014 گردن زد، شادمانی خود را از این موضوع در شبکه های اجتماعی اعلام کرد.
داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است؛ "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها