امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156402
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 224
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «فرانک والتر اشتاین‌مایر» وزیر خارجه آلمان در گفت‌وگو با یک روزنامه ایتالیایی گفت که بحران مهاجران در اروپا، با همکاری ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «فرانک والتر اشتاین‌مایر» وزیر خارجه آلمان در گفت‌وگو با یک روزنامه ایتالیایی گفت که بحران مهاجران در اروپا، با همکاری همه کشورهای این قاره حل خواهد شد.
وزیر خارجه آلمان در گفت‌وگو با روزنامه «کوریره دلا سرا» گفت آلمان به دنبال راه‌حل و توافق سیاسی در راستای حل بحران سوریه است.
وی درباره بحران مهاجران ورودی به قاره اروپا گفت، برای حل بحران مهاجران به راه‌حلی اروپایی نیاز است و هیچ کشوری نمی‌تواند به تنهایی بحران مهاجران را خودش حل کند.
اشتاین‌مایر تصریح کرد: «از سوی دیگر این افراد از خشونت و کشتار به سوی ما می‌آیند، حتی اگر فرهنگ خوش‌آمدگویی برایشان مهیا نباشد. به همین دلیل است که ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که توافقی سیاسی در سوریه حاصل شود.»
وزیر خارجه آلمان در ادامه گفت که اطمینان دارد، اتحادیه اروپا به حیات خود ادامه می‌دهد اما مایه تأسف است که نسل جوان در برخی کشورهای اروپایی از این اتحاد دوری می‌کنند. وی تصریح کرد حل خیلی از مسایل به همکاری کشورهای اتحادیه اروپا برای حل بحران مهاجران بستگی دارد.
وی در پاسخ به سوالی درباره خروج احتمالی انگلستان از اتحادیه ا روپا گفت دوست ندارد به اتحادیه اروپا بدون انگلیس فکر کند و به همین دلیل است که اتحادیه اروپا تلاش می‌کند با سازش، انگلیس را درون اتحادیه نگه دارد

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها