امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156414
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۵۳
تعداد بازدید: 187
به گزارش پیروان مــوعــود،علاء میرمحمد صادقی  اظهار کرد: لایحه بودجه‌ای که دولت برای سال آینده تنظیم کرده بسیار خوش بینانه است اما هیئت ...

به گزارش پیروان مــوعــود،علاء میرمحمد صادقی  اظهار کرد: لایحه بودجه‌ای که دولت برای سال آینده تنظیم کرده بسیار خوش بینانه است اما هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در این ارتباط  با احتیاط برخورد می‌کند.

وی افزود: در بودجه سال آینده، قیمت هر بشکه نفت در حالی 40 دلار پیش بینی شده است که اکنون حدود 20 تا 30 دلار است و کارشناسان نفتی نیز برای یک سال آینده پیش بینی افزایش قیمت ندارند.

نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: افزایش درآمد مالیاتی دولت نیز برای سال آینده باتوجه به رکودی که در سال جاری بر فعالین اقتصادی حاکم است، امکان پذیر نیست.

وی خاطر نشان کرد: فعالین اقتصادی و تجار اغلب در سال 94 زیان دیدند یا سود نبردند بنابراین پیش بینی چنین درآمدی ممکن است جامعه عمل نپوشد.

میرمحمد صادقی تصریح کرد: هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی نگران است، بودجه ای که دولت برنامه ریزی کرده است عملیاتی نشود و از عمل دور باشد.

وی افزود: البته ما امیدواریم که در سال 95 دولت مشکلی نداشته باشد و خداوند از راه بی‌گمان برساند، تا وی بتواند مملکت را اداره کند.

میرمحمد صادقی با اشاره به اینکه باید اقداماتی انجام داد تا دولت کوچک شود اظهار کرد:  همانطور که نظر رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری است، دولت در عمل باید کوچک شود اما در بودجه سال 95 کوچک سازی دولت مشاهده نمی‌شود.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها