امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156439
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۲۷
تعداد بازدید: 234
به گزارش «پیروان مــوعــود»، به‌مناسبت چهلمین روز به شهادت رسیدن آیت الله شیخ نمر باقر النمر و سه شهروند دیگر به دست رژیم سعودی، چندین تظاهرات و ...

تظاهرات باشکوه اهالی قطیف در اربعین شهادت النمر + تصاویربه گزارش «پیروان مــوعــود»، به‌مناسبت چهلمین روز به شهادت رسیدن آیت الله شیخ نمر باقر النمر و سه شهروند دیگر به دست رژیم سعودی، چندین تظاهرات و راهپیمایی در مناطق مختلف القطیف در شرق عربستان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، یکی از این راهپیمایی‌ها در خیابان "الثوره" در مرکز القطیف برگزار شد. معترضان با سردادن شعارهایی علیه رژیم سعودی خواستار آزادی زندانیان اندیشه و فعالان حرکتهای صلح‌آمیز و لغو اعدام آنها در منطقه شرقیه شدند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی‌ها تصاویر شهدا و در رأس آنها شهید شیخ نمر باقرالنمر و همچنین پارچه نوشته‌هایی دربرگیرنده سخنان این شیخ شهید در دست داشتند.

معترضان همچنین با در دست داشتن پرچم بحرین بر همبستگی خود با مردم این کشور در آستانه فرارسیدن پنجمین سالروز انقلاب 14 فوریه تاکید کردند.

رژیم سعودی روز شنبه دوازدهم دی ماه برابر با دوم ژانویه 2016 آیت‌الله نمر باقر النمر روحانی برجسته عربستانی را به‌اتهام واهی اقدامات تروریستی اعدام کرد.

آل سعود با ادعای حمایت از امنیت ملی این کشور ، سه مبارز شیعی دیگر به‌نام‌های علی سعید الربح، محمدعلی عبدالکریم الصویلم و محمد فیصل محمد الشیوخ را به شهادت رساند.

مسلمانان کشورهای مختلف، گروه‌های مختلف سیاسی، حزبی و شخصیت‌های مختلف جهان اسلام، جنایت آل سعود در به شهادت رساندن شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته شیعی را به‌جرم مطالبه حقوق مشروع و غصب‌شده مردم منطقه شرق عربستان محکوم کردند و اعتراضات به این اقدام شنیع رژیم سعودی همچنان ادامه دارد.

سلمان‌بن عبدالعزیز اولین سال پادشاهی خود را در حالی گذراند که تجارب تلخی چون کسری بودجه بی‌سابقه، حمله به یمن، فاجعه منا، اعدام شیخ نمر و قطع روابط دیپلماتیک با ایران را در پرونده کشورش به ثبت رساند و سیاه‌ترین روزهای تاریخ عربستان را رقم زد.

تظاهرات باشکوه اهالی قطیف در اربعین شهادت النمر + تصاویر

تظاهرات باشکوه اهالی قطیف در اربعین شهادت النمر + تصاویر

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها