امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156452
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 254
به گزارش پیروان مــوعــود، «کلاس مجردها» عنوان سلسله جلساتی آموزشی با رویکرد تربیتی-مشاوره‌ای است که می توان آن را در قالب کرسی های ...

به گزارش پیروان مــوعــود، «کلاس مجردها» عنوان سلسله جلساتی آموزشی با رویکرد تربیتی-مشاوره‌ای است که می توان آن را در قالب کرسی های آزاد اندیشی تعریف کرد. این کلاس که با استقبال خوبی از سوی دانشجویان و نخبگان شهر تهران رو به رو شده، گفتگو محور است و بر پایه تعامل استاد و دانشجو اداره می شود. اغلب مباحث آن پیرامون سبک زندگی اسلامی-ایرانی، تفکر نقاد، و پاسخ به پرسش های دانشجویان است که به ابتکار و همت این روحانی نام آشنا و پرتلاش در بیرون از دانشگاه پا گرفته است و تا به حال 4 دوره و جمعا 120 جلسه چندساعته را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

با اینکه از ابتدا شرط تحصیلی برای شرکت در این کلاس وجود نداشته است، اما اکثریت جمعیت آن را دانشجویان و یا فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی تشکیل می‌دهند.

تجربه این کلاس، که مانند سایر کارگاه های آموزشی شهاب مرادی رایگان است، نشان می دهد که اگر جوانان حس کنند یک روحانی برای آنها احترام قائل است و پاسخ اقناعی و منطقی را حق جوان می داند، داوطلبانه جهت حفظ شرایط گفتگوی محترمانه می کوشند و برای یک زندگی بهتر، تلاش می کنند تا بیشتر و بهتر بیاموزند. این نکته ای قابل تامل برای دستگاه های متولی فرهنگ و آموزش است (که گاهی با زبان گلایه از نسل امروز سخن می‌گویند) تا با نگاهی مجدد به ورودی ها، عملکرد و خروجی هایشان، کارنامه خود را واقع بینانه تر ترسیم کنند.

برای آشنایی بیشتر با کلاس مجردها و شرایط ثبت نام آن به وب سایت شخصی شهاب مرادی مراجعه کنید.

آغاز ثبت نام اینترنتی دوره پنجم کلاس مجردها
مهلت ثبت نام مثل ادوارگذشته ٤٨ ساعت
http://shahab-moradi.ir/fa/note/2591

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها