امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156460
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 215
به گزارش پیروان مــوعــود، حامیان مقاومت انتفاضه جدیدی در فضای مجازی به راه انداختند که مانند انتفاضه میدانی، طرفداران صهیونیست ها را کلافه کرده است. ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حامیان مقاومت انتفاضه جدیدی در فضای مجازی به راه انداختند که مانند انتفاضه میدانی، طرفداران صهیونیست ها را کلافه کرده است. این کمپین در فضای مجازی از عصر پنجشنبه گذشته شروع شده و همچنان ادامه دارد و دامنه آن در حال گسترش است.

این اقدام کاربران به دنبال حذف عکس‌های سید حسن نصرالله از صفحات فیس بوک انجام شد و هدف از آن مجبور کردن مسئولان فیس بوک به بازگرداندن دوباره تصاویر دبیرکل حزب الله لبنان به این شبکه اجتماعی است.


انتشار فیلم های ویدیوئی از سخنرانی های دبیرکل حزب الله، تصاویر حماسی و معنوی از سید مقاومت و مجاهدان حزب الله و خاطره ها و اشعار و سرودهای حماسی بخشی از فعالیت طرفداران حزب الله و مقاومت است که صفحات و پست های فیس بوک را فرا گرفته است.

حامیان مقاومت در کشورهای عربی و اسلامی به ویژه لبنان با شعار" با انتشار عکس مقاومت کن" ، ضمن انتشار گسترده تصاویر دبیرکل حزب الله لبنان با درج مواضع و اشعار و متن های محبت آمیز، ارادت قلبی خود به سید حسن نصرالله و مقاومت و حزب الله لبنان را به نمایش گذاشته اند.

 حامیان مقاومت با انقلابی در جهان مجازی و انتشار تصاویر سیدحسن نصرالله، پاسخی محکم و درسی فراموش نشدنی به "مارک زوکربرگ" و "جک دورسی" مالکان فیسبوک و توئیتر دادند.

 آنها جلوی انتشار تصاویر سید حسن نصرالله و پرچم مقاومت را می گیرند اما هیچ اقدامی برای جلوگیری از انتشار تصاویر البغدادی و الجولانی سرکردگان گروه های تروریستی تکفیری داعش و جبهه النصره نمی کنند.

 فیسبوک ابتدا حساب من را به دلیل انتشار عکس سیدحسن نصرالله برای 24 ساعت بست، هنگامی که حسابم باز شد، عکسی جدید گذاشتم و فیسبوک این بار برای سه روز آن را بست.

کاربران فضای مجازی تاکید کرده اند که هدف فیسبوک و امثال آن از ارتکاب اقداماتی علیه مقاومت ، حمایت از گروه های تروریستی تکفیری و رژیم اشغالگر صهیونیستی است، اما در این عرصه هم شکست خواهند خورد و صدای مقاومت خاموش نمی شود و پرچم آن در اهتزاز خواهد ماند.

هواداران دبیرکل حزب الله ضمن ابرازخشم شدید خود از اقدام فیس بوک دربستن صفحات حاوی عکس سید حسن نصرالله ، ضد حمله گسترده‌ای را تحت عناوین مختلف از طریق هاشتاگ‌های گوناگون به منظور فراخوان برای دفاع از نصرالله راه‌اندازی کردند.

به نوشته روزنامه‌ لبنانی البناء،کمپین مخالفت با حذف تصاویر سید حسن نصرالله ، مارک زوکربرگ، بنیانگذار فیس‌بوک را که دستور این اقدام را داده بود، در مقابل چالش بزرگی قرار داده است.
 

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها