امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156467
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۸
تعداد بازدید: 239
به گزارش «پیروان مــوعــود»، علمای بحرین در بیانیه ای  به مناسبت پنجمین سالگرد انقلاب بحرین اعلام کردند: انقلاب 14 فوریه 2011، یک انقلاب ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، علمای بحرین در بیانیه ای  به مناسبت پنجمین سالگرد انقلاب بحرین اعلام کردند: انقلاب 14 فوریه 2011، یک انقلاب مردمی و مسالمت آمیزی است که با نیازهای ضروری و خواسته های عادلانه آغاز گردید.

این بیانیه افزود: انقلاب بحرین درجهت تغییر و اصلاح اوضاع فاسد و عقب ماندگی کشور و رهایی از استبداد و دیکتاتوری و تبدیل حکومت به حکومتی است که خود مردم در اداره امور کشورشان در چهارچوب نظام مردمسالاری مشارکت داشته باشند و ضامن تحقق عدالت اجتماعی و احترام به حقوق بشر باشد و مردم در تعیین سرنوشت خود و انتخاب نظام سیاسی حاکم دخیل باشند.

استقامت 5 ساله مردم را می ستاییم

علمای بحرین تاکید کردند: مردم بحرین در کنار تجاوزها و بی حرمتی هایی که به آبرو ومقدساتشان صورت گرفت، شمار زیادی از شهداء را تقدیم کردند و هزاران نفر زندانی و دستگیر شدند و عده‌ای آواره و کار خود را از دست دادند و عده‌ای نیز به خاطر پیشینه سیاسی جنسیتشان ساقط شد، ما از وخامت اوضاع حقوق بشر در بحرین ناخشنودیم و پایداری و استقامت پنج ساله مردم در مسیر انقلاب را می ستاییم و اعلام می کنیم که این حرکت تا تحقق اهداف انقلاب ادامه دارد.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها