امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15648
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۱
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی در حاشیه نشست ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی در حاشیه نشست خبری 3 ماهه اول سال 92 گفت: باندی شامل 2 نفر اتباع خارجه که مبادرت به ورود کوکائین به داخل کشور می‌کردند توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر و همکاری پلیس فرودگاه شناسایی شدند.

وی افزود: 2 کیلو کوکائین که توسط این افراد بلعیده شده بود و پس از عبور از چند کشور وارد ایران شده بودند کشف و 6 نفر از افرادی که با این دو تن در داخل کشور همکاری داشتند دستگیر و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

وی در خصوص متلاشی شدن باند دیگری گفت: باند خانوادگی که با همکاری اتباع خارجی افاغنه در جهت تهیه و توزیع هروئین با عنوان باند دلاور فعالیت می‌کردند توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

سردار مویدی گفت: این افراد از طریق تجارت ماشین‌های مدل بالا و گران‌قیمت این خودروها را در اختیار افراد اتباع افغانی می‌گذاشته و از آنها هروئین دریافت می‌کردند که در حدود 105 کیلوگرم هروئین، مقدار زیادی سلاح و تجهیزات از این باند خانوادگی کشف و 10 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی افزود: همچنین شبکه بزرگی که در تهران و استان‌های مرکزی اقدام به تهیه و حمل مواد مخدر صنعتی می‌کردند شناسایی شدند و نزدیک به 75 کیلو مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه از آنها کشف و 10 نفر در این رابطه دستگیر شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار