امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156481
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۳۵
تعداد بازدید: 252
به گزارش «پیروان مــوعــود»، داود روستایی قائم مقام سازمان دانش‌آموزی با اشاره به اعزام دانش‌آموزان به اردوهای عتبات عالیات، اظهار داشت: اردوهای ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، داود روستایی قائم مقام سازمان دانش‌آموزی با اشاره به اعزام دانش‌آموزان به اردوهای عتبات عالیات، اظهار داشت: اردوهای دانش‌آموزی عتبات آغاز شده است و از 4 بهمن تا نوروز ادامه خواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه در نوروز اعزام دانش‌آموزی به عتبات نداریم، خاطرنشان کرد: پس از ایام نوروز و از 15 فروردین ماه سال آینده مجدداً اعزام دانش‌آموزان به عتبات آغاز خواهد شد و در زمان امتحانات پایانی خردادماه، متوقف می‌شود و پس از آن در تابستان ادامه می‌یابد.

روستایی به اشاره به ایامی که اردوهای دانش‌آموزی عتبات متوقف می‌شود، تصریح کرد: در ایام امتحانات دانش‌آموزان، ایام نوروز و اربعین، اعزام به عتبات عالیات متوقف می‌شود.

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی با اشاره به حضور دانش‌آموزان در اردوهای عتبات عالیات، گفت: در مجموع 100 هزار مجوز اعزام دانش‌آموزی به عتبات دریافت کردیم اما بیشتر از 10 هزار نفر ظرفیت نداریم و با دو هتلی که از نظر مسافت و قیمت مناسب است در عتبات همکاری داریم.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها