امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156489
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۷
تعداد بازدید: 276
به گزارش «پیروان مــوعــود»، این مقام مسئول در سازمان امور دینی ترکیه با اشاره به این مطلب گفت: این سازمان، طرح‌های مختلفی جهت کمک به شهروندان این ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، این مقام مسئول در سازمان امور دینی ترکیه با اشاره به این مطلب گفت: این سازمان، طرح‌های مختلفی جهت کمک به شهروندان این کشور برای یادگیری قرآن راه‌اندازی کرده که آخرین آن‌ها، طرح «آموزش قرآن براساس نیازهای شهروندان» است.

وی افزود: براساس این طرح، مؤسسات و مراکزی در زمینه آموزش قرآن راه‌اندازی می‌شوند که در اوقات مختلف روز فعالیت می‌کنند، به‌‌طوری که دانش‌آموزان و کارمندان نهادهای دولتی پس از بازگشت از مدارس و محل کار می‌توانند در این مراکز به یادگیری قرآن بپردازند.

این مقام مسئول تصریح کرد: سازمان امور دینی ترکیه همچنین، مؤسسه‌های آموزش قرآن ویژه بانوان در نوبت صبح را برای زنان خانه‌دار افتتاح کرده است.

وی گفت: مراکز آموزش قرآن شبانه از دیگر طرح‌های این سازمان است که این مراکز بیشتر متناسب با وقت دانش‌آموزان و کارکنان نهادهای دولتی است و آن‌ها پس از بازگشت از مدارس و محل کار خود می‌توانند به این مؤسسه‌های آموزش قرآن ملحق شوند.

این مقام مسئول در سازمان امور دینی ترکیه در پایان گفت: تأسیس و راه‌اندازی مؤسسه‌های آموزش و حفظ قرآن متناسب با گروه‌های سنی مختلف از دیگر طرح‌های این سازمان است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها