امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156502
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 306
به گزارش پیروان مــوعــود ، جواد نائینی با اشاره به ویژگی‌های نماینده اصلح اظهار داشت: نماینده باید استکبار ستیز و ولایت مدار و در دفاع از ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، جواد نائینی با اشاره به ویژگی‌های نماینده اصلح اظهار داشت: نماینده باید استکبار ستیز و ولایت مدار و در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کوشا باشد، همچنین نماینده باید در صحنه‌های اجتماعی حضور داشته باشد، از طبقه متوسط جامعه و تحصیلکرده باشد و عموم جامعه را بشناسد.

وی در پاسخ به این پرسش که اقبال اصولگرایان در عرصه انتخابات را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: مردم ما مردمی ولایت مدار هستند که در صحنه‌های انقلاب اسلامی حضور خود را نشان داده‌اند، مردم باید به شاخصه‌های موردنظر حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص انتخاب نماینده اصلح توجه داشته باشند.

نائینی تصریح کرد: همکاری و برنامه ریزی نمونه‌ای از شوق و اشتیاق افراد در صحنه‌های انتخابات است، همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند همه مردم باید در انتخابات شرکت کنند زیرا انتخابات یک واجب عینی و یک فرصت برای انقلاب اسلامی ایران است.

وی در توصیه‌ای به سایر کاندیداهای اصولگرا برای پیروزی در رقابت و وحدت بیشتر اصولگرایان گفت: انتخاب با مردم است، مردم باید برنامه‌های خود را درخواست کنند و اگر راهکاری در این زمینه دارند پیشنهاد دهند که با کمک آنها بتوان مشکلات مردم و مشکلات اقتصادی را برطرف کرد.

رئیس مجمع اصولگرایان کاشان بیان کرد: به طرفداران اصولگرایان اخلاق مداری را توصیه می‌کنیم  چرا که با مدیریت اخلاقی می‌توان مشکلات را در جامعه از بین برد.

وی با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: در خصوص انتخابات خبرگان رهبری نظر اصولگرایان همان نظر جامعتین است و نظر جامعتین نیز برای ما مبنای اصلی را دارد.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها