امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156520
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۱۳
تعداد بازدید: 247
به گزارش «پیروان مــوعــود»، فرماندهی نظامی الحشد الشعبی (بسیج مردمی) عراق، به عربستان سعودی و چند کشوری که در اجرای رزمایشی در مرز عراق حضور داشتند ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، فرماندهی نظامی الحشد الشعبی (بسیج مردمی) عراق، به عربستان سعودی و چند کشوری که در اجرای رزمایشی در مرز عراق حضور داشتند هشدار داد و اعلام کرد: مرزهای عراق برای کسانی که قصد نزدیک شدن به آن را داشته باشند گورستان خواهد شد.
این سازمان در پی انتشار خبر رزمایش نظامی عربستان و چند کشورهای مطیع آل سعود در نزدیکی مرزهای غربی عراق اعلام کرد: پیامی از تمام مجاهدان، انقلابیون و مردم مقاوم عراق به عربستان و سایر کشورها ارسال می کنیم که کشور رافدین (دجله و فرات) گورستان همه کسانی که قصد نزدیکی یا لمس خاک عراق و یا برهم زدن امنیت شهروندان عراق را کنند، خواهد شد.
«احمد الاسدی» سخنگوی بسیج مردمی عراق خطاب به عربستان سعودی گفت: بارها از توطئه های وقیحانه و اقدامات تحریک آمیزتان دردمند شده ایم، لیکن از نزدیکی به مرزهای آتش که گورستان لاشه های کثیف شما خواهد شد هشدار می دهیم همان طور که داعشی های که به عراق فرستاده شدند به هلاکت رساندیم.
لازم به ذکر است آمریکا، عربستان، امرات، مصر، اردن و سودان هفته گذشته رزمایشی را نزدیک مرزهای عراق برگزارکردند که هدف از آن آمادگی برای ورود به خاک عراق به بهانه حمایت از اهل تسنن این کشور اعلام شده است

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها