امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15653
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، سردار حیدر عباس‌زاده، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تشریح دستگیری قاتل فراری گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، سردار حیدر عباس‌زاده، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تشریح دستگیری قاتل فراری گفت: فردی که پس از ارتکاب به قتل شهروندی در گناوه متواری شده بود در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.

وی با تشریح چگونگی عملیات تعقیب و مراقب پلیس در دستگیری این قاتل و همدستش اظهار داشت: در شهریور ماه سال گذشته فرد 28 ساله گناوه‌ای سوار بر خودرو در ورودی این شهر با شلیک دو گلوله به قتل می‌رسد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: با حضور کارشناسان پلیس آگاهی و بررسی صحنه جرم، نحوه وقوع قتل و ارتباطات مقتول سه نفر مظنون شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام قضایی بیان کرد: در تحقیقات تکمیلی پلیس موفق به شناسایی و دستگیری هویت راکب موتورسیکلتی شد که قاتل پس از ارتکاب به قتل با استفاده از آن متواری شده بود.

به گفته عباس زاده این مظنون با دادن اطلاعات غلط سعی در انحراف مسیر تحقیقات و دور کردن افسران پلیس از قاتل اصلی، که برادر وی بود را داشت که با هوشیاری کاراگاهان و ارائه مستندات روشن ناکام ماند.

وی خاطرنشان کرد: با شناسایی قاتل اصلی تعداد شش نفر از افرادی که به نحوی در زمینه تهیه موتورسیکلت، تهیه اسلحه، اختفای ادوات قتل، و تامین آب و غذای قاتل با وی همکاری داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: مخفیگاه قاتل اصلی به هویت «پ،ب» در شهرستان شهرضا اصفهان شناسایی و با نیابت قضایی در یک عملیات برق‌آسا دستگیر و به بزه انتسابی اعتراف کرد.

عباس‌زاده با بیان اینکه قاتل و همدستش برادرمی‌باشند افزود: این دو به همراه پدرشان یک تیم مجرمانه خانوادگی تشکیل داده‌اند و بیش از 18 مورد سابقه متعدد کیفری در بندر گناوه در پرونده خود دارند.

وی تاکید کرد: دستگیری قاتل و همدستانش موجی از خوشحالی شهروندان و مسئولان گناوه را در پی داشته است.
انتهای پیام/66006/ح30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها