امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156533
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 270
به گزارش «پیروان مــوعــود»، وب سایت خبری «آی نیوز» وابسته به عربستان ادعا کرد: «ائتلاف سعودی روز یکشنبه یک کشتی ایرانی را توقیف و به بندر جازان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، وب سایت خبری «آی نیوز» وابسته به عربستان ادعا کرد: «ائتلاف سعودی روز یکشنبه یک کشتی ایرانی را توقیف و به بندر جازان عربستان هدایت کرده است.»

به ادعای «آی نیوز»؛ طبق منابع امنیتی ائتلاف سعودی، این کشتی باری که پرچم جزایر مارشال را روی عرشه نصب کرده بود، بعد از تفتیش آن مشخص شد که دستگاه های ارتباطی رمزگذاری شده و سلاح در جعبه های مخصوص حمل می کند.

«آی نیوز» افزود: این کشتی که مجوز حمل ملزومات پزشکی دارد بعد از پهلو گرفتن در جیبوتی به صورت موقت توسط نیروهای ائتلاف سعودی رصد و توقیف شد. مقصد این کشتی بندر «الحدیده» در یمن اعلام شده است.

لازم به ذکر است اخبار ضد و نقیضی درباره این کشتی باری که امروز در آب های خلیج عدن توقیف شده منتشر شده است. رسانه «آی نیوز» وابسته به عربستان و برخی رسانه های عربی اصرار دارند که این کشتی متعلق به ایران است در حالی که برخی رسانه های عربی ادعا کرده اند که تنها محموله این کشتی متعلق به ایران است.

در هر صورت این روزها بازار اتهام زنی ها به ایران در میان کشورهای حوزه خلیج فارس داغ است و رسانه های وابسته به رژیم های عربی حتی حاضرند عامل اختلافات پادشاهان این کشورها با همسرانشان را ایران معرفی کنند!


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها