امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156544
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۳۶
تعداد بازدید: 258
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شماری از مقامات حزب الله لبنان با اشاره‌ به ناکامی‌های آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه، بر لزوم توقف تسلیح تکفیری از ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شماری از مقامات حزب الله لبنان با اشاره‌ به ناکامی‌های آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه، بر لزوم توقف تسلیح تکفیری از سوی عربستان سعودی تاکید کردند.

 «سید هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله با اشاره به تحولات اخیر منطقه خاورمیانه گفت: سر و صدا و عملیات ایجاد ترس، نه در حال و گذشته، نه در آینده هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.

وی در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت رهبران مقاومت اسلامی، با اشاره به ناکامی‌ توطئه‌های عربستان سعودی و ترکیه و همه ابزارهای فتنه، هرج و مرج و خرابکاری که آمریکایی‌ها به سوی سوریه گسیل کرده بودند، تاکید کرد: آمریکا مدیر حقیقی هرج و مرج و خرابکاری در سوریه، عراق و همه منطقه بوده است.

سید صفی الدین افزود: عربستان سعودی و همراهانش از تجربه‌های گذشته درس نگرفته و همچنان بر لجاجت و طاغوت خود هستند... چنانچه گمان می‌کنند که با مشتی دلار می‌توانند بر جهان سیطره داشته باشند، سخت در توهم هستتند.

از طرفی دیگر شیخ «نبیل قاووق» نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله نیز با بیان اینکه «عربستان سعودی باید به تسلیح گروهک‌های تکفیری پایان دهد»، قدرت مقاومت در رویارویی با خطر تکفیری‌ها را «نعمتی برای لبنان» خواند.

وی افزود: این حق ماست که از عربستان بخواهیم که به تسلیح گروهک‌های تکفیری در سوریه پایان دهد زیرا سلاح عربستان سعودی در دست این گروهک‌ها تهدیدی استراتژیک برای همه لبنانی‌ها به شمار می‌رود.

از طرفی دیگر «سید ابراهیم امین السید» رئیس شورای سیاسی حزب الله نیز با اشاره به توانایی‌های محور مقاومت، ایران را الگویی برای کشورها خواند و با بیان اینکه «ایران 5000 دانشمند هسته‌ای در دهه سوم زندگی دارد، خطاب به سران برخی کشورها گفت: اما شما ای سران طاغوت و فرعونیان و جنایتکاران معاصر، الگوی شما چیست؟ یک الگو از رهبر، جامعه و حاکمیت را به ما نشان دهید؟ کشورهای اسوه و الگویتان کدامند؟ چه دستاوردی داشتید؟.

وی در ادامه خطاب به برخی سران کشورهای منطقه گفت: عناصری وحشی به سوی امت ما در سوریه و عراق و سایر مناطق جهان گسیل کردید. جهانیان را فریب داده و با آنها در راستای تضعیف قدرت امتمان به توطئه چینی نشستید.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها