امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۱۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156545
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۳۶
تعداد بازدید: 228
به گزارش «پیروان مــوعــود»، "خالد آل سعود" از خبر نقض حریم هوایی سوریه توسط جنگنده های سعودی استقبال کرد.خالد، در صفحۀ تویتر خود نوشت: جنگنده های ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، "خالد آل سعود" از خبر نقض حریم هوایی سوریه توسط جنگنده های سعودی استقبال کرد.

خالد، در صفحۀ تویتر خود نوشت: جنگنده های سعودی، حریم هوایی سوریه را شکستند، ای مردم مستضعفِ سوریه، به نام خدا و برکت خدا، رهایی نزدیک است.

پیش از این، شبکه اطلاع رسانی سوریِ "اورینت نیوز" اعلام کرد: حملاتی که ضد موقعیت های نظامی حکومت سوریه در حومه لاذقیه صورت گرفت، ترجیحاً توسط جنگنده های سعودی بوده است.

ریاض، در طرحی مشترک با آنکارا در حال برنامه ریزی برای حملۀ زمینی به سوریه است.

مقام های عربستانی برای اجرایی شدن اهداف مداخله جویانه خود در امور داخلی سوریه ، تعدادی از جنگنده های خود را در روزهای گذشته به پایگاه هوایی اینجرلینک ترکیه منتقل کرده اند.

سرتیپ " احمد العسیری " مشاور وزیر دفاع عربستان روز شنبه مدعی شد که هواپیماهای نظامی این کشور برای مشارکت در ائتلاف بین المللی (به رهبری واشنگتن) به مواضع داعش در سوریه، وارد فرودگاه اینجرلیک ترکیه شده اند.

عربستان سعودی در حملات خود به یمن، مناطقی که از دست ارتش یمن خارج شده را به داعش و القاعده سپرده است، درحالی که اکنون ادعا می کند حمله به سوریه، با هدف مبارزه با داعش انجام می شود.

hkjihd dhl/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار