امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156549
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۳۶
تعداد بازدید: 304
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای ارتش سوریه وهم پیمانان آنان در اطراف مرقد حضرت سکینه علیها السلام در داریا واقع در ریف دمشق به شدت با افراد مسلح ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای ارتش سوریه وهم پیمانان آنان در اطراف مرقد حضرت سکینه علیها السلام در داریا واقع در ریف دمشق به شدت با افراد مسلح درگیر هستند و برای برقراری امنیت در این منطقه تلاش می‌کنند.

نیروهای ارتش سوریه در صدد توسعه گستره امنیتی در اطراف مقام حضرت سکینه -علیها السلام- یعنی خط جدایی تروریست ها و ارتش است.

مقام حضرت سکینه علیها السلام درشرق داریا در ریف دمشق، خط فاصل نیروهای ارتش سوریه و گروههای مسلح است و استحکامات افراد مسلح از مناطق مشرف به پشت مقام، به خوبی مشخص است و نیروهای ارتش فقط چند صد متر با محل استقرار دشمن فاصله دارند.

 ارتش سوریه هم اکنون در حال نبرد و درگیری با گروههای مسلح مستقر در فاصله چند صد متری ازاین منطقه است.

اقدامات در این منطقه حساب شده بوده و هیچ فرصتی برای اشتباه نیست، هر حرکتی با شلیک تک تیراندازها مواجه می شود و دستان مدافعان حرم نیز بر ماشه است تا از نفوذ هر فرد مسلحی جلوگیری کند.

یکی از سربازان سوری اظهار داشت: ما هم اکنون درمحور مقام حضرت سکینه علیها السلام، یکی ازمحورهای درگیری داریا حضور داریم، ماموریت ما جلوگیری از نفوذ افراد مسلح به مناطق استقرار نیروهای سوری در این منطقه است به گونه ای که عملیات تعقیب و زیر نظر گرفتن تحرکات افراد مسلح در این محور به خوبی و در طول شبانه روز در حال اجراست.

گفتنی است در منطقه غربی داریا نیز ارتش در صدد ادامه و تکمیل عملیات نظامی خود برای قطع ارتباط و ایجاد شکاف میان گروه های مسلح در داریا و المعضیمه است.

این نظامی سوری افزود: محورهای جدا شده به ویژه پس از مسدود کردن راههای امدادرسانی به تروریست ها در المعضمیه و داریا؛ محورهایی است که شاهد درگیریهای دایمی است.

وی تاکید کرد: افراد مسلح نفس های آخر خود را می کشند.

نیروهای ارتش سوریه در منطقه غربی نیز پیشروی کرده و پس از درگیری با گروههای مسلح که به تخریب بیشترین استحکامات و نیروهای آنان منجر شد، بر چندین مجتمع های مسکونی در اطراف مسجد بلال الحبشی تسلط یافتند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها