امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156550
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۳۶
تعداد بازدید: 287
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «عبداللطیف عبید» معاون دبیرکل اتحادیه عرب در اظهارات مطبوعاتی گفت: اتحادیه عرب تصمیمی درباره اعلام عربستان مبنی بر اعزام ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «عبداللطیف عبید» معاون دبیرکل اتحادیه عرب در اظهارات مطبوعاتی گفت: اتحادیه عرب تصمیمی درباره اعلام عربستان مبنی بر اعزام نیروی نظامی به سوریه اتخاذ نکرده است و هنگامی که این مسئله مطرح می شود، موضعی اتخاذ خواهد شد.

عبید افزود: شورای اتحادیه عرب  نزدیک سه هفته دیگر در سطح نمایندگان و سپس در سطح وزاری امورخارجه نشستی را برگزار کند، این نشست پیش از  نشست سران عربی در هفتم و هشتم آوریل (18 و 19 فروردین) در مراکش برگزار می شود.

وی تاکید کرد: بدون شک دو پرونده سوریه و یمن از پرونده های داغ و دایمی نشست سران عربی است و بدون شک این مسایل مطرح شده در دستور کار این نشست ها خواهد بود.

معاون دبیرکل اتحادیه عرب درباره وجود اختلافات میان موضع گیری های کشورهای عربی به ویژه سوریه و یمن، گفت: از این مسئله اطلاعی ندارم و تاکنون از اینگونه موارد به من ابلاغ نشده است، اما آنچه که می‌توانم به عنوان معاون دبیرکل بر آن تاکید کنم این است که اتحادیه عرب تمایل دارد که اختلافات در داخل شورا و در چارچوب نشست سران حل و فصل شود.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها