امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156557
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 268
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «لانا نسیبه» نماینده دائم امارات متحده عربی در شورای امنیت سازمان ملل در سخنانی از ایران درخواست کرد به آنچه ارسال سلاح ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «لانا نسیبه» نماینده دائم امارات متحده عربی در شورای امنیت سازمان ملل در سخنانی از ایران درخواست کرد به آنچه ارسال سلاح برای گروه‌های افراط‌‌گرا و حمایت از آنها نامید، پایان دهد.

بر اساس گزارش وبگاه «24» امارات، نسیبه در این جلسه که به ریاست ونزوئلا برگزار شد، ادعا کرد: علی‌رغم اینکه امارات از توافق هسته‌ای ایران در سال گذشته استقبال کرد اما امید و آرزوهایی که درباره ایفای نقش سازنده تهران در منطقه انتظار می‌رفت، از بین رفته است.

وی در ادامه مدعی شد: سایر کشورهای منطقه همچنان از قانون اساسی ایران که خواستار صادر کردن انقلاب ایران به کشورهای دیگر است، در رنجند؛ ایران هنوز برخلاف اصل مساوات میان کشورها و عدم مداخله در حاکمیت آنها گام برمی‌دارد.

نسیبه بار دیگر به موضوع جزایر سه‌گانه ایرانی «تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی» نیز پرداخت و ادعا کرد: رفتارهای گذشته ایران به ویژه اشغال جزایر سه‌گانه اماراتی تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی در خلیج (فارس) مخالف با ماده دو منشور سازمان ملل است؛ بارها ایران را به ازسرگیری مذاکرات در این باره و ارجاع آن به دادگاه‌های بین‌المللی فراخواندیم اما این درخواست‌ها تا کنون گوش شنوایی نداشته است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها