امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156567
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۵۴
تعداد بازدید: 287
به گزارش «پیروان مــوعــود»، احمد الصافی، نماینده آیت الله سید علی سیستانی، مرجع عالیقدر شیعیان در مراسم تقدیر از دانشجویان برتر دانشگاه‌های این کشور ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، احمد الصافی، نماینده آیت الله سید علی سیستانی، مرجع عالیقدر شیعیان در مراسم تقدیر از دانشجویان برتر دانشگاه‌های این کشور در کربلا گفت: مقابله با چالش‌های داخلی و خارجی راهکارهای واقعی و جرأت و جسارت در حل مسائل و عدم سهل انگاری را می‌طلبد. برخی افراد هستند که جان خود را به خاطر حفظ امنیت و ثبات فدا می‌کنند. کسانی هستند که هیچ چیزی ندارند و سنشان بیش از 70 سال است اما به خاطر ما می‌جنگند.

وی افزود: این‌ها به خاطر چه چیزی می‌جنگند؟ آیا یک سیاستمدار باهوش این را از خود می‌پرسد و خود را با این افراد مقایسه می‌کند؟ آیا این سیاستمدار ویژگی خاصی دارد که مردم ندارند؟


الصافی گفت: اینها میراث عراق هستند و ما به آن‌ها افتخار می‌کنیم. اما این سیاستمداران اگر خواب بوده‌اند باید بیدار شوند و اگر در غفلت به سر می‌بردند باید متوجه شوند. برخی سیاستمداران تنها به منافع شخصی خود توجه می‌کنند و اگر کشور مقابل چشمشان به آتش کشیده شود برایشان مهم نیست. ثروت‌ها و منابع کشورها به تاراج رفته است و ما بارها گفتیم که باید این پول‌ها بازگردانده شده و سارقان مجازات شوند. چراکه این ثروت‌ها متعلق به آن‌ها نیست بلکه متعلق به تمامی عراقی‌هاست.

مرجعیت شیعه اخیرا اعلام کرد که دیگر قصد ندارد روزهای جمعه خطبه سیاسی ایراد کند اما نظر خود را در زمان مناسب خواهد داد.


انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار