امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156572
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۵۴
تعداد بازدید: 287
به گزارش «پیروان مــوعــود»، ارتش عراق و نیروهای داوطلب مردمی در ادامه عملیات پاکسازی استان الانبار از لوث تروریست‌های داعشی، چهار خودروی بمب‌گذاری ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، ارتش عراق و نیروهای داوطلب مردمی در ادامه عملیات پاکسازی استان الانبار از لوث تروریست‌های داعشی، چهار خودروی بمب‌گذاری شده این گروه را منهدم کردند.
همچنین در ادامه عملیات پاکسازی مناطق مرکز شهرستان الکرمه در شرق فلوجه در استان الانبار تعدادی از تروریستهای داعشی به هلاکت رسیدند.
یگانهای مهندسی ارتش عراق نیز تعدادی بمب را در مناطق "الجرایشی" و "البوذیاب" در محور شمالی استان الانبار خنثی کردند.
همزمان با این تحول درگیری‌های بین ارتش عراق و گروه تروریستی داعش در شمال منطقه البوذیاب در شمال الرمادی در گرفت که در پی آن سه تن از تروریستهای داعشی کشته شدند.
از سوی دیگر پلیس الاتحادیه عراق حمله گروه تروریستی داعش به بخش الکیلو 70 در جاده بین المللی غرب الرمادی را دفع و دو خودروی بمب گذاری شده این گروه تروریستی را منهدم کرد.
و خبر دیگر اینکه نیروهای داوطلب مردمی عراق مرکز تجمع گروه تروریستی داعش در نزدیکی الشرقاط در استان صلاح الدین را با چندین موشک زمین به زمین هدف قرار دادند که در پی این حمله تعدادی از تروریستهای داعشی کشته و تعدادی نیز زخمی شدند.
نیروهای امنیتی عراق در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی در بغداد پایتخت این کشور مقادیر زیادی مهمات نظامی از جمله مین و خمپاره و خمپاره های ضد تانک و ضد نفر کشف کردند.
و خبر دیگر اینکه در پی اصابت سه خمپاره به دو منزل در منطقه "زوبع" در حومه شهرستان ابوغریب در غرب بغداد دو نفر کشته و پنج تن هم زخمی شدند.
همچنین در پی انفجار دو بمب در روستای الخنساء در نهروان و در نزدیکی بازار "المشاهده" در الطارمیه در شمال بغداد دو تن کشته و یازده نفر نیز زخمی شدند.
گروه تروریستی داعش به دلیل ترس و نگرانی از عملیات آزادسازی شهرستان الحویجه در جنوب غرب کرکوک، دهها خانواده سرکرده های خود در این شهرستان را به استان نینوا منتقل کرد.
همچنین تروریستهای داعشی به دلیل فرار تعداد زیادی از آنها و مخالفت با جنگیدن بعد از کاهش حقوق آنها از 350 هزار دینار عراق به 50 هزار دینار در حالتی از ترس و سرگردانی به سر می برند.
و خبر دیگر اینکه در پی حمله جنگنده های ائتلاف بین المللی به مواضع تروریستهای داعشی در منطقه الجرایشی و البوذیاب در شمال الانبار شش تن از آنها کشته شدند.
همچنین ائتلاف بین المللی از طریق هماهنگی با ارتش عراق، پنج سکوی پرتاب موشک و یک خودروی بمب گذاری شده داعش در روستای الغراف در شرق ناحیه البغدادی در غرب الرمادی را منهدم کرد.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها