امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156588
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 290
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «اولریش مویرر»، وزیر امور داخلی ایالت برمن در نشستی خبری گفت: این مرکز اسلامی به اتهام ارتباط اعضای آن با گروه تروریستی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «اولریش مویرر»، وزیر امور داخلی ایالت برمن در نشستی خبری گفت: این مرکز اسلامی به اتهام ارتباط اعضای آن با گروه تروریستی «داعش» تعطیل شده است.

مقامات ایالت برمن واقع در شمال آلمان دیروز، 27 بهمن‌ماه، به مرکز فرهنگی ـ اسلامی شهر «برمن» و منزل 12 تن از اعضای این مرکز به اتهام ارتباط با افراط‌گرایان و تندروها یورش برده و اقدام به بستن این مرکز كردند.

وزیر امور داخلی برمن تأکید کرد: این مرکز اسلامی با تعدادی دیگر از مؤسسات فرهنگی که پس از الحاق تعدادی از اعضای آن به گروه تروریستی داعش در سوریه از فعالیت ممنوع شدند،‌ ارتباط بسیار قوی و محکمی دارد.

مویرر در این نشست خبری با بیان این که این مرکز اسلامی شهر برمن علاوه بر حمایت از داعش به نشر افراط‌گرایی میان مردم نیز می‌پردازد، تصریح کرد: بیش از 220 نیروی پلیس در حمله به این مرکز و منازل اعضای آن‌ مشارکت کردند و گوشی‌های همراه، رایانه و لوح‌های فشرده موجود در این مرکز مصادره شد.

گفتنی است، مقامات ایالت برمن آلمان در سال 2014 میلادی نیز، انجمن سلفی «فرهنگ و خانواده» را به اتهام ترویج فرهنگ جهاد میان اعضای خود که تکفیری‌ها آن را تبلیغ می‌کنند و حضور برخی از اعضای آن در کنار تروریست‌های داعش در سوریه و عراق از فعالیت منع کرد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها