امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156589
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 280
به گزارش «پیروان مــوعــود»،  توماس مركل كه نام "علي" را براى خود برگزيده است، علت انتخاب این دین آسمانی را ارتباط و گفت‌وگو با مسلمانان آلمانی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،  توماس مركل كه نام "علي" را براى خود برگزيده است، علت انتخاب این دین آسمانی را ارتباط و گفت‌وگو با مسلمانان آلمانی عنوان کرد و گفت: در این ارتباط علاقه من نسبت به این دین افزایش یافت و این امر انگیزه من را برای مطالعه و بررسى پیرامون اديان مختلف الهى بیشتر کرد.

وى افزود: با مطالعه كتاب‌هاى دينی موجود و همچنين مطالعه قرآن، اسلام را کامل‌ترین دین الهی یافتم و تلاش کردم تا میزان شناخت خود را نسبت به آن افزایش دهم، بر همین اساس علاقه شديدى به دين اسلام پيدا كردم و شیفته دستورات و احکام آن شدم.

علی مرکل، برابرى، صلح و دوستی، عدالت، حق و حقيقت را از جمله مشخصه‌هاى اصلى اين دين الهى ذکر کرد و ادامه داد: امروزه در اروپا تبلیغات غیرواقعی نسبت به اسلام وجود دارد که ترس و واهمه نسبت به اسلام و مسلمانان را در دل افراد جای داده است.

وی تاکید کرد: من به عنوان یک فرد مسلمان وظیفه دارم تا مردم کشورم را با این واقعیت آشنا کنم که پیام اسلام صلح و دوستی برای بشریت و ملت‌هاست و كسى را بر كسى برتر نمي‌داند.

براساس اعلام آستان قدس رضوی، این اقتصاددان آلمانی پس از ادای شهادتین و دریافت توضيحات لازم در خصوص مباني و اصول دين اسلام از سوی كارشناسان مذهبي مديريت زائران غیر ایرانی آستان علی بن موسی الرضا(علیه السلام)، به دين مبين اسلام و مذهب تشیع مشرف شد و در پایان نیز از سوی این مديريت هدایای ویژه‌ای از جمله قرآن مجید به زبان‌ آلمانی، سنگ مضجع  شریف رضوی و کتب شناخت اسلام به وی اهدا شد.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار