امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156591
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 309
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در پاسخ به سؤالی درباره ادعای سعودی‌ها برای ورود زمینی به ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در پاسخ به سؤالی درباره ادعای سعودی‌ها برای ورود زمینی به خاک سوریه، گفت: سعودی‌ها جرئت حمله زمینی به سوریه را نداشته و نخواهند داشت، چرا که سعودی‌های در سطح ورود زمینی به خاک سوریه نیستند و توانایی عمل در چنین سطحی را ندارند.

وی درباره واکنش ایران به احتمال ورود زمینی سعودی‌ها به خاک سوریه گفت: همانگونه که گفتم، عربستان قادر به حمله زمینی نیست، اما ما به عنوان جمهوری اسلامی ایران از مردم و دولت سوریه مقابل تروریست‌ها حمایت مستشاری می‌کنیم و این حمایت مستشاری استمرار خواهد داشت، چرا که ما خودمان را در کنار مردم و دولت سوریه می‌بینیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: ممکن است سعودی‌ها بخواهند از طریق آسمان با تجهیزات آمریکا و دیگران، اقداماتی را برای تقویت تروریست‌ها مقابل مردم و ارتش در سوریه انجام دهند، اما اینگونه اقدامات نتیجه‌ای نخواهد داد، چرا که ارتش و مردم سوریه در حمایت از خاک خود مصمم هستند و البته امیدواریم سعودی‌ها و کسانی که حامی تروریست‌ها هستند، به اقدامات حمایتی از تروریست‌ها ادامه ندهند.

وی در پایان گفت: واکنش ما به هر اقدامی در سوریه روشن و مشخص است، ما از سوریه حمایت مستشاری کرده‌ایم و این حمایت را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها