امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156605
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۶
تعداد بازدید: 231
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در متن  اطلاعیه این سازمان آمده است: متقاضیان اعزام به عتبات برای سفرهای 21 اسفند امسال لغایت 15 خرداد سال 95 تا ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، در متن  اطلاعیه این سازمان آمده است: متقاضیان اعزام به عتبات برای سفرهای 21 اسفند امسال لغایت 15 خرداد سال 95 تا ساعت 16 فردا (چهارشنبه) فرصت دارند تا نسبت به پیش ثبت‌نام در سامانه عتبات این سازمان به نشانی http://atabat.haj.ir اقدام کنند.

این اطلاعیه می‌افزاید: پیش ثبت‌نام‌های این دوره از سه‌شنبه بیستم بهمن آغاز شده و تا ساعت 16 فردا چهارشنبه 28 بهمن ادامه خواهد داشت؛همچنین نتایج قرعه‌کشی شنبه اول اسفند بر روی سامانه پیش ثبت‌نام عتبات قابل رویت خواهد بود.

متقاضیان اعزام به عتبات در این دوره می‌توانند به یکی از دو روش پیش ثبت‌نام گروهی(یک تا هفت نفره) و پیش ثبت‌نام گروهی (فقط 35 نفره) اقدام کنند.

افرادی که مبادرت به ثبت نام 35 نفره می‌کنند در صورتی‌که تعدادی از آنها منصرف یا از آن گروه خارج شوند (گروه جدید تشکیل دهند) و عدد گروه به کمتر از 25 نفر تقلیل یابد؛ گروه اولیه حذف شده و در قرعه‌کشی شرکت داده نخواهد شد.

در این اطلاعیه تأکید شده فقط 15 درصد ظرفیت اعزام مختص اعزام‌های گروهی (گروه‌های 35 نفره) است، لذا پیشنهاد می‌شود برای آنکه از امکان بیشتری برای تشرف بهره‌مند شوید، در گروه‌های حداکثر تا 7 نفره ثبت‌نام کنید.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها