امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156606
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۲۲
تعداد بازدید: 273
به گزارش پیروان مــوعــود، غلامحسین نوفرستی شامگاه چهارشنبه در یادواره شهدای پایگاه شهید هادی نیرومندزاده بیرجند در مسجد امام علی(ع) این شهرستان ...


به گزارش پیروان مــوعــود، غلامحسین نوفرستی شامگاه چهارشنبه در یادواره شهدای پایگاه شهید هادی نیرومندزاده بیرجند در مسجد امام علی(ع) این شهرستان اظهار داشت: شهداء در مسیر تحقق انقلاب اسلامی رسالت خود را به خوبی انجام دادند و دستاورد بزرگی را در اختیار ما قرار دادند.

وی با بیانی از امام راحل که فرمودند:" حفظ انقلاب اسلامی از واجبات است" گفت: انقلاب اسلامی با باورهای دینی مردم و به برکت امام  (ره) و وجود رهبر الهی که پیامبرگونه زمینه‌های تحقق انقلاب اسلامی را زمینه‌سازی کرد، پیروز شد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به انتخابات خبرگان و مجلس افزود: مقام معظم رهبری بارها بر مراقب از دشمن هشدار داده اند چرا که دشمن همان‌طور که در طول انقلاب استفاده کرده است می خواهد از این موقعیت استفاده کند.

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه مجلس باید در طراز انقلاب اسلامی بتواند حرکت نظام را باور کند همان‌طور که ابتدای انقلاب دست ما خالی بود اما در مقابل مستکبران محکم ایستادیم و به باورهای خود تکیه کردیم اظهار داشت: انتخاب شخصیتی که به مجلس می‌رود بسیار مهم است و نباید کسی به مجلس برود که خواسته آمریکا است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم آذربایجان که فرمودند: "اگر مجلس مرعوب غرب و آمریکا و به دنبال حاکمیت جریان اشرافی باشند مملکت بدبخت می‌شود" اظهار داشت: مجلس خبرگان رهبری به تعبیر مقام معظم رهبری یک جایگاه مهم است  و خبرگان برای یک یا دو جلسه در سال نیست بلکه در شرایطی که رهبرفعلی نباشد، می‌خواهد تصمیم بگیرد.

وی با قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیان کرد: قطعا مردمی که در راهپیمایی 22 بهمن حضوری شکوهمند خلق کردند در انتخابات نیز حضور خواهند داشت.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: حضور حداکثری مردم مهم است چراکه دشمنان تجدید عهد مردم با ولایت را با این حضورها می سنجند.در این مراسم از خانواده های شهدای پایگاه مقاومت شهید هادی نیرومند زاده بیرجند تجلیل و قدردانی شد.
 

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها