امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15661
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۱
تعداد بازدید: 96
مهدی محمدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: روز گذشته در پی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر انحراف خودروی پژو در جاده ...

مهدی محمدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: روز گذشته در پی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر انحراف خودروی پژو در جاده گنج‌افروز در روستای روشن‌آباد بلافاصله تکنسین‌های پایگاه اورژانس بابل به محل حادثه اعزام شدند. 

وی افزود: در این حادثه راننده پژو که جوان 20 ساله بود با وجود تلاش‌های فراوان تکنسین‌های اورژانس 115 بابل و انتقال سریع بیمار به بیمارستان شهید بهشتی بابل به دلیل شدت جراحت جان سپرد.

محمدیان علت این حادثه را سرعت زیاد راننده خودرو و نبستن کمربند ایمنی دانست و از رانندگان خواست تا با رعایت نکات ایمنی جان خود و اطرافیان را به خطر نیندازند.

وی تصریح کرد: همچنین بر اثر تصادف خودروی پراید با تاکسی در جاده حبیبی جنب پاسگاه کلاگرمحله بابل، هشت نفر که چهار نفر مرد و چهار نفر زن بودند به شدت مصدوم شدند.

این مسئول اذعان داشت: مصدومان این حادثه از ناحیه ترومای کتف راست، کمر و ترومای سر آسیب دیدند.

رئیس اورژانس 115 بابل با اشاره به اینکه طی دو روز گذشته تصادف در محورهای مختلف بابل 24 مصدوم به جا گذاشت، گفت: اورژانس 115 بابل دو روز گذشته بیش از 47 ماموریت داشته که 24 ماموریت آن تصادفی بوده که 24 مصدوم و یک کشته به جا گذاشته است.

محمدیان افزود: استفاده از کمربندی ایمنی و سرعت مجاز در رانندگی سبب کاهش تصادفات شده و از حوادث ناگوار پیشگیری خواهد کرد.

وی همچنین استفاده از کلاه ایمنی را برای سرنشینان موتور امری ضروری دانست و بیان داشت: بسیاری از تصادفات در راکبان موتور به دلیل عدم استفاده از کلاه ایمنی و عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی است.

انتهای پیام/86009/ح20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها